Özel ProjelerCD Projeleri & Mağaza içi müzik yayıncılığı:

     Müziğin insanlar üzerindeki pozitif ve kalıcı etkisi bilim tarafından da kanıtlanmış bir gerçektir. Özellikle tüketici ekonomisi alanında yapılan araştırmalar ses ve müzik kullanımının tüketicilerin ruh halini etkileyen, marka sadakati ve satın alma tercihlerinde önemli bir faktör olduğunu gösteriyor. Profesyonel destek alınarak yapılan doğru müzik kullanımı müşterinin satın alma davranışlarını doğrudan etkiliyor ve müşterinin bilinçaltında marka, firma imajı bu müzik konsepti ile oluşabiliyor. Universal Taxim, marka ve kurumlara müziğin pozitif etkisini doğru ve bilinçli bir şekilde aktararak, müşteri marka algısı, sadakatini ve ürün satışlarını arttıracak CD projeleri hazırlamak ve sunmak alanında yıllardır başarılı projeler gerçekleştirmiştir.


     Ek olarak, Universal Music Taxim Edition’ın profesyonel müzik danışmanlığı ve prodüksiyon gücüyle seçilen müzik türleri, mağaza, AVM, kafe, restoran gibi mekanlarda daha huzurlu ve keyifli bir dinletiyi sağlamaktadır. Bu dinletiye istenirse ticari mesajlar da eklenerek, müşteri ve satış üzerinde etkisi arttırılmaktadır.


     Universal Music Taxim Edition, sunduğu katalog seçenekleriyle mağazaların ödediği telif bedellerini çok uygun seviyelere çekebilmekte ve firmaların ilgili Meslek Birlikleri ile herhangi bir sorun yaşamadan mağazalarında istedikleri tarzda müziği çalmaları için gerekli hukuki ortamı da sağlamaktadır. Bu kataloglardan tüm telif hakları tarafımıza ait olan ve dünyadaki her müzik türünde, piyasada yayınlanmamış yüzbinlerce özel şarkıdan oluşan Universal Publishing Production Music kataloğumuzu (UPPM) sizlerin de kullanımına açarak hem kaliteli bir müzik yayınına sahip olmanızı hem de bu hizmeti en uygun koşullarda hiçbir hukuki sıkıntı yaşamadan almanızı sağlamaktayız.E-Bülten

Universal Music Taxim Edition e-bültenine üye olarak en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.